Czym jest Prawdziweokazje.com

Sklepem outlet specjalizującym się w sprzedaży produktów wyprzedażowych. Pochodzą one z likwidacji hurtowni, końcówek serii, z wystaw sklepowych, prezentacji lub zwrotów konsumenckich. Takie produkty trafiają najpierw do wyspecjalizowanego serwisu, który sprawdza każdą sztukę pod kątem technicznym. Po przejściu testów produkt jest czyszczony i pakowany, na każdy udzielana jest 24 miesięczna rękojmia.

Czy te produkty mają gwarancję:

Tak, na wszystkie produkty udzielamy dwuletniej rękojmi.

Skąd tak niska cena:

Jak sami widzicie produkty outletowe potrafią zaskoczyć swoją niską ceną. Niektóre możemy zakupić taniej nawet o 70%. Skąd więc taka różnica? Produkty nowe, które nie posiadają wad są z reguły od 10% do 15% tańsze niż w innych sklepach. Niektóre produkty w klasie 2 posiadają ryski, ślady użytkowania lub inne drobne uszkodzenia nie mające wpływu na pracę, ale nieznacznie obniżające wygląd urządzenia. Takie produkty są odpowiednio tańsze, niż ich sklepowe odpowiedniki i sięgają nawet od -50% do -70%.

Co możemy dla Ciebie zrobić ?

Staramy dołożyć się wszelkich starań, aby każdy Kupujący był zadowolony.
W tym celu nasze działania skoncentrowaliśmy na trzech krokach:

Szybka Wysyłka

Staramy się wysłać każdy produkt w ciągu 48 godzin, jednak z racji różnorodnego asortymentu maksymalny czas wysyłki może wynieść 7 dni.
Prosimy o rozważne zakupy a przypadku wątpliwości co do czasu wysyłki, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Wsparcie

Zawsze możesz do nas zadzwonić lub napisać. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz doradztwa przed zakupem czy obsługi posprzedażowej.

Dobra Jakość

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy produkt był sprawdzony, przetestowany i opisany, ale jesteśmy tylko ludźmi. Jeśli zamówiony produkt będzie odbiegał od opisu zawsze możesz go zwrócić lub wymienić.