ZAKUP W CIEMNO – nowy program TTV

Lubisz dreszczyk emocji i smak adrenaliny? Z pewnością dostarczy Ci ich nowy program na antenie stacji TTV.

Wraz z nadejściem wiosny startuje niezwykłe reality show „Zakup w ciemno” – prosto z hal magazynowych, wypełnionych towarami pochodzącymi ze zwrotów konsumenckich wielkich sieci handlowych. To prawdziwa gratka dla łowców okazji! Jeśli jesteś jednym z nich, nie możesz tego przegapić!

Właściciel sklepu PrawdziweOkazje.com, Łukasz Darski, jest jednym z kilkunastu uczestników programu. Z niecierpliwością czekamy na emisję drugiego sezonu, na pewno nie zabraknie nas przed ekranami telewizorów już od 4 września 2023, od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.00.

 

„Zakup w ciemno” – o czym jest program?

 

W każdym odcinku programu kilku doświadczonych i nie obawiających się ryzyka handlowców konkuruje ze sobą w walce o paletę najbardziej wartościowego towaru, który… ukryty jest za czarnym stretchem. Nikt nie zna zawartości ładunku…

Uczestnicy licytują wystawione palety, licząc na prawdziwy strzał w dziesiątkę i interes życia! Za niewielką kwotę mogą trafić na markowe ubrania, drogą elektronikę, ale mogą też boleśnie przeszarżować. Po wygranej licytacji dowiedzą się, co zawierają zakupione palety i policzą, ile zarobili lub stracili.

Towarzyszące uczestnikom emocje nie ułatwiają racjonalnego oszacowania wartości towaru – tu niezwykle cenne jest doświadczenie i opanowanie. Ale przede wszystkim gotowość do podjęcia ryzyka. Kto ma pewną strategię? Kto blefuje? Kto wyjdzie najlepiej na magazynowych licytacjach w ciemno, a kto nie radzi sobie w rywalizacji? Komu się poszczęści, a kto będzie żałował zmarnowanego potencjału? Dla kogo będą to dobrze wydane pieniądze? Czy komuś uda się zarobić fortunę? Oglądajcie już wkrótce.

 

W jaki sposób Łukasz Darski trafił do programu?

 

Łukasz Darski to właściciel uznanej agencji reklamowej THE SIGN. Producenci zauważyli jego zmysł do interesów i umiejętność znajdowania wciąż nowych pomysłów oraz rozwiązań w czasach, gdy nic nie jest pewne.

Kiedy pandemia COVID19 skutecznie wykańczała przedsiębiorców, Łukasz Darski obrał za cel utrzymanie firmy oraz swoich pracowników i podjął ryzyko, które w perspektywie czasu opłaciło się. Zainwestował w zakup asortymentu potencjalnie spisanego przez wielkie sieci handlowe na straty. To standardowe zwroty konsumenckie, często wynikające z ustawowego prawa klienta, a nie problemu z towarem. W większości są to produkty nowe, bez jakichkolwiek wad lub lekko używane, w dobrym stanie. Takie przedmioty mogą być z różnych względów niedostępne na polskim rynku, ale dzięki sklepom outletowym wciąż można je kupić i to w niezwykle atrakcyjnej cenie. Tak powstał sklep internetowy PrawdziweOkazje.com. Nazwa oczywiście nie jest przypadkowa, bo nasz outlet serwuje same prawdziwe okazje – dla każdego.

Kupisz u nas wyposażenie domu, w tym AGD małe i duże, meble, tekstylia, dekoracje itp. Nie brakuje też towarów z kategorii: Elektronika, Motoryzacja, Telefony czy Narzędzia. Miłośnicy ogrodów i spędzania czasu na wolnym powietrzu również trafią na coś dla siebie, nie wspominając już, jak wiele produktów znajdą u nas mamy dla swoich dzieci – niezależnie od ich wieku. Zabawki, gry, artykuły plastyczne, meble dziecięce – to tylko część szerokiego asortymentu.

Początkowo Łukasz Darski kupował towar od pośredników. Jednak sam szybko zrozumiał, jak to się robi. Dziś sprowadza całe tiry wypełnione przez produkty outletowe. W magazynie pod Warszawą każdy z nich jest dokładnie sprawdzany, a jego stan klasyfikowany według czterech grup. Dlatego w naszym sklepie dokładnie wiesz, co kupujesz – bez ryzyka, bez rozczarowań.

Teraz w sklepie PrawdziweOkazje.com możesz kupić produkty wylicytowane przez Łukasza Darskiego w programie TTV „Zakup w ciemno”!

A jeśli lubisz negocjacje, kliknij przycisk „Złóż ofertę”, znajdujący się pod ceną każdego z produktów i zaproponuj swoją cenę! Przekonamy się, w którym momencie dojdzie do transakcji.

Backstage
 

Już dziś możesz zobaczyć zza kulis, jak wyglądało nagranie programu „Zakup w ciemno”. Mamy nadzieję, że razem z nami nie przegapisz żadnego odcinka.

Produkty wylicytowane w programie.

Licytacja 2